Get Adobe Flash player
Strona główna

Firma FROMAG - płytki elewacyjne, parapety, daszki i ogrodzenia z klinkieru.

Parapety zewnętrzne, kształtki ceramiczne i renowacyjne, daszki ogrodzeniowe,
okapniki, podokienniki, stara cegła oraz wiele innych produktów

Klinkier to obok piaskowca główny materiał wykończeniowy dostępny w ofercie firmy Fromag. Odporny na zmienne czynniki atmosferyczne i niskie temperatury doskonale sprawdza się w warunkach zewnętrznych. Posiada szerokie zastosowania, z klinkieru powstają między innymi płytki elewacyjne, podłogowe, płytki holenderskie. Doskonałe własności użytkowe, precyzja wykonania i elegancki wygląd przyczyniają się do dużej popularności tego materiału. Jego atutem jest solidność i trwałość.

Cegła klinkierowa może stanowić efektowne wykończenie budynku. Dzięki swojej oryginalnej strukturze oraz dostępnej palecie barw daje nieograniczone możliwości tworzenia elewacji lub detali architektonicznych. Cegła imitująca kamień dobrze komponuje się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Oferujemy elementy w nowoczesnym i klasyczny stylu, jak na przykład stara cegła, czyli produkt o ponadczasowej formie i charakterystycznej fakturze.

NOWOŚĆ !

Stara cegła cięta poniemiecka
ELEWACJA RUSTYKALNA JEST CIĘTA ZE STAREJ CEGŁY, DZIĘKI TEMU POWSTAJE CIEKAWY EFEKT STAREGO MURU. ODCIENIE MOGA SIĘ RÓŻNIĆ, EFEKT STAREJ ŚCIANY TO JEST NATURALNY WYRÓB.
WYMIAR PŁYTKI około 250x65x10 mm z czego wychodzi około 51 szt./m2
Cena płytek ciętych ze środka : 40,00 zł/m2 brutto - Promocja 30 zł/m2 brutto (z 23%Vat)
Cena płytek ciętych z lica : 65,00 zł/m2 brutto

W bogatym asortymencie produkcyjnym firmy Fromag znajdują się również solidne szkliwione parapety zewnętrzne, listwy wykończeniowe, okapniki, antypoślizgowe płytki schodowe, wybór podokienników, kształtek i wielu innych elementów. Przy ich użyciu można zrealizować oryginalne pomysły inwestorów i niestandardowe zamówienia. Jako ceniony producent parapetów firma Fromag oferuje również wysokiej klasy parapety klinkierowe gotowe.

Fromag produkuje także różnego typu elementy ogrodzeniowe, między innymi daszki ogrodzeniowe, zwane również jako: czapy lub nakrywy ceramiczne. Przykrywając słupki ogrodzeniowe, zabezpieczają je przed zniszczeniem. Oprócz tego mają charakter dekoracyjny. Występują w różnych wymiarach oraz barwach, dzięki czemu istnieje możliwość dopasowania czap do cegły klinkierowej Jopek.

Nowoczesne technologie zastosowane przy produkcji sprawiają, że kształtki ceramiczne cechuje niska nasiąkliwość oraz wysoka klasa wytrzymałości. Elewacja oraz ogrodzenie to ważne elementy dopełniające wygląd domu, dlatego warto zadbać o stworzenie spójnej i estetycznej całości.

Cegła klinkierowa Wienerberger oraz produkowane przez Fromag nakrywy doskonale ze sobą współgrają. Ich podstawową zaletą jest fakt, że nie wymagają konserwacji. Daszki ogrodzeniowe są odporne na uszkodzenia, ścieranie, mróz. Dobrze komponują się z innymi popularnymi materiałami budowlanymi i wykończeniowymi, takimi jak cegła klinkierowa CRH.

Fromag zaprasza do współpracy inwestorów oraz wykonawców zainteresowanych wyrobami z klinkieru. Firma nieustannie poszerza swój asortyment, oferując korzystne ceny, liczne promocje oraz nowości. Atrakcyjną ofertę stanowią m.in. kształtki renowacyjne, wykonywane na zamówienie w różnorodnych kształtach, wymiarach i kolorystyce, służące do renowacji zabytkowych obiektów.

Drugim materiałem, z którego firma wytwarza różnego typu wyroby jest piaskowiec. Ten naturalny kruszec posiada szerokie zastosowania w budownictwie. Powstają z niego między innymi studnie, ławki, fontanny, nagrobki, donice, czyli elementy dekoracyjne do ogrodu, które nadają mu elegancki stylowy charakter. Piaskowiec jest również coraz popularniejszym materiałem elewacyjnym. Ręczna metoda obróbki oraz duży wybór kolorystyczny to niewątpliwe atuty oferty Fromagu.

Jesteśmy głównym przedstawicielem firmy CERRAD Sp. z o.o. na Dolny Śląsk. Produkcja wyrobów z piaskowca oraz klinkieru to domena naszej firmy od wielu lat. Stworzone z tych materiałów elewacje, posadzki, schody ceramiczne, elementy ogrodzeniowe oraz mała architektura ogrodowa oznaczają się doskonałą jakością, trwałością oraz efektownym wyglądem.

Fromag - Ceramika Budowlana - 59-706 Gromadka, ul. Wrzosowa 5

Copyright © 2014. All Rights Reserved.

ZAKAZ KOPIOWANIA I ROZPOWSZECHNIANIA ZDJĘĆ ORAZ TEKSTÓW BEZ ZGODY JEST ZABRONIONE
Wszelkie prawa do zdjęć i opisów są naszą własnością - kopiowanie całości lub jakiejkolwiek części oznacza naruszenie praw autorskich
zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170

Projekt i wykonanie - Programuj.pl