Get Adobe Flash player
PDFDrukuj

Stara cegła cięta feed

 

Stara cegła jako ozdoba domu

KATEGORIA: Stara cegła cięta.

Zadbaj o wygląd Twojego domu - stosuj wyroby klinkierowe kupione u nas!

Proponujemy tradycyjny materiał w nowej odsłonie. Oferowany produkt to efekt twórczego recyklingu starej cegły rozbiórkowej poniemieckiej, która jak się okazuje może mieć zróżnicowane zastosowania. Poprzez cięcie starej cegły uzyskujemy płytki elewacyjne gładkie (środek cegły) oraz rustykalne (nierówne, lico cegły). Starą cegłę wykorzystujemy również do produkcji płytek podłogowych oraz bruku klinkierowego.

Stanowi ona idealny materiał do renowacji zabytków, ale także do wykończenia wnętrza o oryginalny sposób. Pozwala uzyskać unikalny efekt dekoracyjny, wykreować klimatyczne wnętrze nawiązujące do dawnych czasów.

Wszelkie nierówności, odpryski czy odbarwienia świadczą o wieku i oryginalności materiału, a także decydują o jego wyjątkowym i niepowtarzalnym charakterze. Produkt dostępny jest w różnych wymiarach i odcieniach, dzięki czemu każdy znajdzie w ofercie starą cegłę odpowiadającą swoim potrzebom i wymaganiom estetycznym.

Stara cegła to obecnie bardzo modny materiał wykończeniowy na ścianę i podłogę, który mogą Państwo nabyć u nas w atrakcyjnej cenie. Serdecznie zapraszamy – w razie pytań i wątpliwości jesteśmy do dyspozycji.

Przykładowe zastosowania starej cegły ciętej:

Przykładowa realizacja z zastosowaniem starej cegły ciętej Przykładowa realizacja z zastosowaniem starej cegły ciętej Stara cegła zastosowana jako ozdoba fitarenaSortuj według:

  • «« Start
  • « Poprzednia
  • 1
  • Następna »
  • Koniec »»


Wyświetl #  
Wyniki 1 - 12 z 12

Fromag - Ceramika Budowlana - 59-706 Gromadka, ul. Wrzosowa 5

Copyright © 2014. All Rights Reserved.

ZAKAZ KOPIOWANIA I ROZPOWSZECHNIANIA ZDJĘĆ ORAZ TEKSTÓW BEZ ZGODY JEST ZABRONIONE
Wszelkie prawa do zdjęć i opisów są naszą własnością - kopiowanie całości lub jakiejkolwiek części oznacza naruszenie praw autorskich
zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170

Projekt i wykonanie - Programuj.pl